ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14965133
nr 1496 5133
1700-tal, Signerad IS, troligen Joseph Schürer, (verksam i Stockholm 1760-85). Sockholms hallstämpel, 66x26 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:56:20
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.800 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr